Son Dakika
Temizlik ve Yöntemleri - Salı, 21 May 2019 00:00
Web Sitemiz Yenilendi - Çarşamba, 02 Temmuz 2014 09:00
Sıkça Sorulanlar - Cuma, 04 Temmuz 2014 08:28
Temizlikte Kullanılan Kimyasallar - Perşembe, 30 May 2019 00:00

Sıkça Sorulanlar Özel

Adana Afus Temizlik Şirketi olarak bizlere gelen soruları derleyerek toplu olarak cevap vermek amacıyla bu yazıyı oluşturmaya karar verdik. Amacımız aklınıza takılabilecek tüm sorulara cevap verebilmek. Ayrıca eğer ki bu yazıda cevabını bulamadığınız sorularınız var ise mutlaka bizlere iletişim sayfamızdan bildirebilirsiniz.

Bunun dışında iletişim bölümündeki telefon numaralarımızı da arayarak bizlere sorularınızı sorabilirsiniz. Şimdi gelelim sorularınızı derlemeye. Öncelikle tüm soruları alt alt belirledikten sonra teker teker ele alıp cevap vereceğiz.

1. Adana Afus Temizlik Şirketimidir?
Cevap: Adana Afus temizlik şirketi olarak faaliyet göstermektedir. Ve yasal olarak bir temizlik şirketidir.

2.Adana Afus Temizlik Şirketi adresi tam olarak nerededir?
Şirket ofisimiz Adana'da yer almaktadır. Ayrıca iletişim sayfamızdan ve harita üzerinden de takip edebilirsiniz.

3.Temizlik personelinizi ne kadar çok tanıyorsunuz?
Bizimle çalışan personelimiz ile ilgili detaylı bilgiye sahibizdir. Genel itibari ile personelimizi kendimiz evlerine bıraktığımız için adresleri teyit edilmiş şekilde bizde yer almaktadır.

4. Temizlik için gerekli olan araç ve gereç tarafınızca sağlanıyor mu?
Temizlik hizmetimiz malzemeli ve malzemesiz olmak üzere iki şekilde verilmektedir. Bu seçeneklere göre hizmet ücretlerinde farklılık olmaktadır.

5. Aynı gün içinde temizlik hizmeti veriyor musunuz?
Aynı gün içinde temizlik hizmetimiz mevcuttur. Ancak bunun için erken saatlerde başvurmanız gerekmektedir. Yoksa aynı gün değilde diğer gün şeklinde hizmet verebiliriz.

6. Temizlik hizmetinin fiyat belirlemesini nasıl belirliyorsunuz?
Temizlik hizmet fiyatlarımız 1+1, 2+1, 3+1, inşaat sonrası gibi bir çok etkene göre farklılık göstermektedir.

7. Ev ve ofisler için sabit personel hizmetiniz var mıdır?
Ev ve ofisleriniz için sabit personel hizmetimiz yer almaktadır. Bunların çalışma şartları karşılıkla sözleşmelerle belirlenmektedir. BU konuda detaylı bilgiyi bizlerle direk görüşerek alabilirsiniz.

8. Birden fazla personeli aynı işe gönderiyor musunuz?
İş büyüklüğün göre birden fazla personel yönlendirmesi yapmaktayız. Ayrıca hem bay, hem bayan şeklinde de yönlendirme yapmaktayız.

9. Temizlik esnasında oluşabilecek maddi ve manevi zararları karşılıyor musunuz?
Adana Afus temizlik şirketi olarak temizlik hizmeti esnasında oluşabilecek her türlü maddi ve manevi zararı şirket olarak karşılamaktayız.

10. Müşteri memnuniyetini sağlamak için yapmış olduğunuz ayrıca bir hizmet var mıdır?
Müşteri memnuniyeti bizler için ticari kardan daha önemlidir. Bu nedenle müşterimiz temizlik hizmetimiz konusunda tamam denilene kadar hizmet süremiz devam edecektir. Eğer ki müşterimiz temizlik saati bittikten sonra yapmış olduğu inceleme sonrasında memnuniyetini belirtirse hizmet sona erecektir.

11. Sadece cam temizliği veya bunun gibi duvar temizliği, ütü gibi seçenekli temizlik hizmeti veriyor musunuz?
Genel temizlik yanında özel temizlik olarak nitelendire bileceğimiz temizlik çeşitlerinin hizmetini de vermekteyiz. Yani sadece duvar temizliği, cam temizliği, parke temizliği, dış cephe temizliği gibi.

12. Personeliniz iş kazasına karşı sigortalı mıdır?
Personelimiz konusunda yasal prosedürler uygulanmaktadır.

13. Ev ve ofis temizliği konusunda referans gösterebiliyor musunuz?
Web sitemiz üzerinden referanslarımız sayfasından kontrol edebilirsiniz.

14. Ev ve ofis temizliği dışında toplu temizlik hizmetleriniz var mıdır?
Toplu temizlik hizmetlerimiz mevcuttur. Örneğin bir inşaat firmasının bitirmiş olduğu bir binanın tüm temizliği tarafımızca yapılabilmektedir. Bunun gibi çeşitli çoklu personel ihtiyaçlı ve uzun süre sürebilecek temizlik hizmetleri tarafımızca verilmektedir.

Şeklinde şimdilik 14 adet soru belirledik. Bu sorular sizlerden gelecek taleplere göre güncellenecektir. Amacımız bizi aramadan önce tüm sorularınıza cevap bulmuş olmanızdır. Bu şekilde hizmetimizi daha sağlıklı şekilde almış olacaksınız ve umduğunuz hizmeti net olarak bilerek hizmet sonrasında memnuniyetsizliğin söz konusu olmadığını bileceksiniz. Soruların cevaplarını her sorunun altında yanıtlayacağız. Bu yazımızın sizlere faydalı olması dileğiyle.