Son Dakika
Temizlik ve Yöntemleri - Salı, 21 May 2019 00:00
Web Sitemiz Yenilendi - Çarşamba, 02 Temmuz 2014 09:00
Sıkça Sorulanlar - Cuma, 04 Temmuz 2014 08:28
Temizlikte Kullanılan Kimyasallar - Perşembe, 30 May 2019 00:00

Temizlikte Kullanılan Kimyasallar Özel

Temizlik firmasına, evinizi işyerinizi veya başka bir taşınmazınızın temizlik işlerinde kullanılan ürünler ve kimyasalların püf noktaları nelerdir.

Temizlik firmasına soracağınız ve sorulan tüm soruların yanıtlarını bu sayfada topluyoruz.

Aklınızda birşey kalmasın, İçiniz rahat etsin yazdığımız yayınladığımız tüm bilgilerin arkasında olacağız.

Temizlik denildiği zaman aynı zamanda temizlik için kullanılan kimyasallar da gelir akla. Bu temizlik kimyasalları kullanım alanlarına göre değişen çeşitliliğe sahiptir. Elde temizlik için ayrı, makine kullanımları için ayrı türleri vardır. Petrol türevlerinden elde edilen bu temizlik kimyasalları arıtma özelliği bulunan toz sıvı veya krem şeklinde olabilmektedir. Bu kimyasalların her birinin kullanım alanı uygulama yerine göre değişebilmektedir aynı zamanda.

Deterjan dendiği zaman genel olarak akla, çamaşır yıkamada ya da bulaşık yıkamada kullanılan kimyasal maddeler gelir. Ancak bu deterjanların daha evvel de söylediğimiz gibi değişik türleri vardır, hatta içerisinde temizlik sağlayabilmek için çeşitli ek kimyasal maddeler de eklenmektedir; ağartıcılar, korozyon önleyiciler, optik beyazlatıcılar, köpük ayarlayıcılar, dezenfektanlar, parfüm, bu değişik kimyasallardan sadece bazıları. Bütün bunların bir araya gelmesi ile temizlik sağlayan deterjanlar ortaya çıkmaktadır.

Temizlik şirketi olarak bir çok değişik temizlik kimyasalları kullanmakta ve müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sadece bu temizlik kimyasalları değil, aynı zamanda kullandığımız çeşitli makinalar da müşterilerimizi memnun etmektedir.