Son Dakika
Temizlik ve Yöntemleri - Salı, 21 May 2019 00:00
Web Sitemiz Yenilendi - Çarşamba, 02 Temmuz 2014 09:00
Sıkça Sorulanlar - Cuma, 04 Temmuz 2014 08:28
Temizlikte Kullanılan Kimyasallar - Perşembe, 30 May 2019 00:00

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe temizliğinin düzenli olarak yapılması camların oksitlenmemesi için gereklidir. Uzun süre temizliği yapılmayan bina dış cephelerinde oluşan kirler ve lekeler kalıcı izlere neden olmaktadır.

Firmamız dış cephesi cam, metal, taş vb. yüzeylerin temizliğini profesyonel hizmet anlayışı ilkesiyle yapmaktadır. Dış cephe temizliği yapan personellerimizin eğitimli ve tecrübeli olmalarına işin riskini de dikkate alarak son derece önem veriyoruz.

Dış cephe temizliği yapılırken personellerimiz ve müşterilerimiz adına gerekli emniyet tedbirlerini alarak hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Dış cephe temizliklerinde yüzeye uygun kimyasallar ve özel leke çıkarıcılar kullanıyoruz.

Dış cephe temizlikleri genel temizlik elemanları tarafından yaptırılmaya çalışıldığında bunun sonucu olumsuz ve hiç kimsenin istemeyeceği sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

Reverse Osmoz sistemimiz şebeke suyunu 4 aşamalı olarak filtrelerden geçirerek saf su hale getirir.  
Cam yüzey, kompozit panel veya granitle giydirilmiş cepheler saf su ile yıkandıktan sonra doğal halde kurumaya bırakılır.
Suyun içinde mineral olmadığından dolayı doğal halde kuruyan su tanecikleri yüzeyde leke izleri oluşturmaz.

Sistemin üzerinde 4-12 bar arasında ayarlanabilen 220V elektrikli pompa vardır.

Bu pompa sayesinde; Aynı anda 2 ayrı teleskopla çalışabilir.

Yüksek su basıncı ile derz aralıkları kolay temizlenir. 250m yüksekliğe kadar temizlik yapılabilir. Su çıkışı 9-10 bar’dır

Gökdelen temizliğinde, sistem yerde bırakılır ve binada bulunan sepetini içine girilerek dış cephe yukarıdan aşağıya doğru yıkanır.

Uzaktan kumanda ile suyu ve motoru açıp kapatılır.