HAKKIMIZDA

Kurumsal

Hizmet Politikamız

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak,
  • Etkin ekip çalışmasına inanmak,
  • İyi ahlaklı hizmet kuruluşu olmak,
  • Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan “istek” enerjisine inanmak ve bunu sağlamak,
  • Kurumumuzda çalışan herkesin “kendi işinin lideri” olduğuna inanmak,
  • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba göstermek,
  • Yasalara ve düzenlemelere titizlikle uymak ve bundan taviz vermemek,
    Kurumumuzun ortaya koyduğu hizmet kalitesinin sektör genelinde örnek alınacağına inanmak.

İnsan unsurunun önemli rol oynadığı temizlik işlerinde, kalitemizi yeterli bulmayarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları ve taleplerine göre her geçen gün kalitemizi artırmaktayız. Temizlik sektörüne girdiğimiz ilk günden itibaren, işimiz de en iyisi olmayı amaçladık, bu bağlamda uzman personeller yetiştirdik, ofis temizliğinden, dış cephe cam temizliğine, ev temizliğinden hastane temizliğine, inşaat sonrası temizlikten ilaçlama hizmetleri gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Kurumsal işletmelerin asli ve kısmi olarak temizlik hizmetlerini yerine getirmekteyiz. Temizlik şirketlerinin asli görevi, en iyi hizmeti ekonomik olarak sağlamaktır. Bunun bilincinde olarak, değişen rekabet koşullarına ve ihtiyaçlara göre kendimizi yenilemeyi prensip haline getirdirdik. Kalitemizi her geçen gün artırmak, en büyük hedefimiz. Gerekmedikçe kimyasal temizlik ürünlerini kullanmaktan kaçınmakta, organik ürünlere öncelik vermekteyiz. Personelimiz iş hayatına başlamadan önce temizlik ürünlerinin kullanımı ile ilgili eğitim almaktadır.

TEKLİF ALIN

Ücretsiz Bilgi Ve Teklif Alın; 0850 302 88 15

20 yıla aşkın tecrübemiz ile sizlere temizlik güvenlik personel temini ve nice hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetleri verirken her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutup işimize odaklanmış bulunmaktayız.